VÍTEJTE V AKADEMII
TOMÁŠE HERTLA

Základní informace

KEMP JE V TUTO CHVÍLI PRO ROK 2024 ZCELA ZAPLNĚN. NYNÍ PŘIJÍMÁME REGISTRACE DALŠÍCH ZÁJEMCŮ JAKO NÁHRADNÍKY PRO PŘÍPAD ODHLÁŠENÍ NĚKTERÉHO Z ÚČASTNÍKŮ.

VII. ročník kempu Hokejové akademie Tomáše Hertla TH48 bude v létě 2024 probíhat ve dnech 14.-21.7.2024 opět na Zimním stadionu v Benešově.

Neváhejte se registrovat. Registrace probíhá od 1.9.2023 od 08,00 hod. přes formulář v záložce Registrace. Na registrace před tímto termínem nebude brán zřetel.

Děkujeme všem účastníkům, rodičům, partnerům a v neposlední řadě také celému týmu TH48.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

POWESKATING

rozvoj a technika bruslení

Stickhandling

Kompenzační cvičení

Koordinační cvičení

Gymnastika

Herní cvičení

Rozvoj hokejového talentu

Scoring

Letos se kempu účastnili například  Martin Nečas, Filip Chlapík, Radim Zohorna, Jakub Krejčík, Jiří Patera nebo Martin Kaut.

Každý den bude samozřejmě přítomen i Tomáš Hertl, který osobně dohlíží na většinu tréninkových jednotek.

Účastnit se mohou děti narozené v r. 2008-2016.

Registrace pro brankáře probíhá prostřednictvím emailu zingor.24@gmail.com.

Příspěvek na částečnou úhradu nákladů spojených s účastí hráče (vyjma brankářů) na kempu pro rok 2024 činí pro ubytované účastníky 16.990,- Kč. Pro účastníky bez ubytování 12.490,- Kč. Výše příspěvku může být navýšena nejpozději do 31.12.2023, pokud v mezidobí dojde k výraznému navýšení ceny služeb poskytovaných v rámci kempu. 

Záloha ve výši 8.000,- Kč je splatná do 30.9.2023 na účet č. 4448844488/0600. V případě neuhrazení zálohy v daném termínu bude místo automaticky nabídnuto dalším zájemcům. Platební údaje budou součástí potvrzujícího emailu. Záloha je vratná do 31.12.2023. K úhradě doplatku budete následně vyzváni dalším emailem.

V rámci rezervačního formuláře je zákonný zástupce účastníka povinen sdělit informace o zdravotním stavu a alergiích přihlášeného účastníka. Děti by u sebe měly mít kopii průkazu zdravotní pojišťovny.

Stravování účastníků bude zajištěno ve vybrané restauraci v Benešově.

Účastníci budou ubytováni v zařízeních spravovaných Městskými sportovními zařízeními Benešov, s.r.o., případně v hotelech v docházkové vzdálenosti v Benešově.

NA CO SE PTÁTE

Kemp je pro hráče a brankáře narozené v r. 2008 a 2016.

Registrace pro brankáře probíhá přes našeho trenéra brankářů, Michala Žingora na zingor.24@gmail.com

Základním táborem již VII. ročníku kempu je zimní stadion v Benešově. Využíváme vnitřní tělocvičny na zahřátí i venkovního atletického areálu či malého umělého fotbalového hřiště. Využít můžeme také vnitřní bazén či venkovní nádrž „Koupadla“.

Předně veškerou výstroj a výzbroj. Nejlépe dvě hokejky, pásky na na holeně i na hole. Na kempu dostanete týmové oblečení na tréninky i svůj dres. Zajištěno je veškeré možné občerstvení, pitný režim, svačiny i něco sladkého na zub. No a pokud máte kemp i s ubytováním, tak si nezapomenout veškeré hygienické prostředky a veškeré oblečení a obuv.

Nic se neděje. Uveďte nám to do přihlášky a my vše ostatní již zařídíme.

Ano, do 31.12.2023 můžete přihlášku stornovat bez poplatku. Následující termíny již bohužel počítají s nevratnou kaucí.

Zimní stadion

Hotel S-Centrum